+38 (050) 078-12-61
gumenkoolga@gmail.com

Про компанію

 

Sport & Dance – це компанія, яка вже протягом 15 років успішно працює на ринку пошиття індивідуального одягу та взуття! Ми пропонуємо своїм клієнтам одяг і взуття, які виготовлені ​​з високоякісних, дихаючих матеріалів: віскоза (виробництво Туреччина), бавовна (виробництво Іспанія) і поліестер (виробництво Корея) для заняття спортом та танцями. При виготовленні взуття використовується натуральна шкіра вітчизняного та турецького виробництва, а також текстиль виробництва Китаю та Росії.

Завдяки нам, персональне виготовлення ​​одягу, для заняття активною діяльністю, стло доступним як ніколи! Важливо пам’ятати про те, що правильно підібраний одяг є запорукою успішних та продуктивних тренувань. Звичайно ж, при цьому, неможливо не відзначити і те, що на першому місці для нас завжди були і будуть залишатись інтереси наших клієнтів. Внаслідок чого, ми намагаємося якомога краще проводити комплексне обслуговування кожного покупця.

 

Ми пропонуємо:

– Індивідуальне пошиття одягу на замовлення;

– Вибір індивідуального дизайну;

– Виготовлення виробів будь-якого розміру;

 

Комфорт і зручність – це головні принципи роботи нашої фірми! Завдяки ідеальному співвідношенню якості і ціни, наші товари радують, як приватних покупців, так і великі магазини спортивного спорядження, такі як: «Динамо» (м. Полтава), «Кинетик» (м. Львів), «Світ спорту» (м. Київ). Все це ми здійснюємо завдяки роздрібній та оптовій торгівлі продукцією від Sport & Dance.

Ми знаходимося в м. Полтава.

І пам’ятайте, зробити помилку при замовленні, Ви можете лише в одному випадку – це зробити замовлення не у нас!